Duben 2012

Selena je žalovaná za plagiátorství - má zaplatit 1 milion dolarů

29. dubna 2012 v 13:46 | WERA |  Novinky a ostatní
Selena je žalovaná za spekulace, že refrén její písně "A Year Without Rain" je kopií písničky od kapely Luce z roku 2005 s názvem "Buy A Dog." Má zaplatit milion dolarů.
Členové kapely Luce taky žalují Lindy Robbins a Toby Gad, kteří píseň napsali.
Zástupci Seleny se k žalobě ještě nevyjádřili.

Selena píseň AYWR nenapsala. Myslím si, že za to že je melodie jedné písně shodná s jinou písní, může ten kdo jí napsal.

Tady jsou obě písně:Rozhovor pro "Radio Disney" a "Saturday Night online"

29. dubna 2012 v 12:25 | WERA |  Novinky a ostatní
Selena udělala rozhovor pro "Radio Disney" a "Saturday Night online". Mluví o VEVO Go Show, Spring Breakers, The Getaway, Hit The Lights a taky o tom, že píseň "Love You Like A Love Song" byla v Glee.
Rozhovory sem nejdou vložit, první je TADY a druhý TADY

Rozhovor pro Young Hollywood

29. dubna 2012 v 12:25 | WERA
Objevil se rozhovor pro Young Hollywood, z kterého jsem nedávno přidala několik fotek:

Návštěva v Disneylandu v Anaheimu s rodinou a přáteli

29. dubna 2012 v 12:25 | WERA |  Personal Photos
Selena strávila den v Disneylandu v Anaheimu s přáteli a členy rodiny. Její bratranec zveřejnil na Twitter fotku, kde je i Jennifer Stone, Ashley Cook a Kay Panabaker.
imagebam.com

PopSugar Interview

29. dubna 2012 v 12:24 | WERA |  Interviews
Nový rozhovor pro PopSugar

Selena Gomez: myStyle Q&A

28. dubna 2012 v 14:05 | WERA |  Novinky a ostatní
Selena udělala rozhovor pro myStyle. Mluví hlavně o parfému, ale na konci taky o stylu oblíkání.
VYSNĚNÝ PROJEKT: Neměla jsem tušení jaké je vyrábět parfém! Miluji vůně. V mém domě jich mám víc než 20, a když jsem byla mladší, dostávala jsem parfémy Mary Kate a Ashley Olsenových každé Vánoce. Měla jsem je všechny, takže to vždycky bylo něco, co jsem chtěla udělat, a našla jsem si k tomu ten nejlepší tým.

POMOC OD FANOUŠKŮ: Na tři hodiny jsem si sedla a čichala ke každé složce, která mohla být na vůni použita. Zúžili jsme je na 20 a potom jsem zapojila moje fanoušky. Celé měsíce jsme dělali kampaň online a moji fanoušci dali věci dohromady, a nakonec jsme jich vybrali 12 z celého světa, aby se mnou šli do New Yorku. Měli jsme tři různé lahvičky a přivoněli jsem si spolu ke každé z těch vůní, a oni mi ji pomohli vytvořit.

VŮNĚ: Popisuju jí jako "mňam". Je romantická. Není přehnaně silná. Jednoduchá!

POZNÁMKY NA VŮNI: Mojí mámě se oprávněně líbí. Je ke mě tak upřímná-řekne mi, když se jí nelíbí moje oblečení nebo šaty co jsem měla na sobě, ale mojí vůni má každý den. Tak jsem se chtěla ujistit, že to je něco, co může uspokojit každýho, a to je důvod, proč na krabici od vůně není moje fotka. Chtěla jsem, aby šlo o vůni.

LAHVIČKA VŮNĚ: Lahvička byla opravdu ta nejtěžší část, protože jsem chtěla, aby byla vysoká. Líbí se mi, že vyčnívá, protože ráno jdu vždycky k těm vůním, které jsou nejvyšší. Design lahvičky je skoro jako dámské šaty, takže to představuje mě na červeném koberci. Ty rty nahoře jsou zábavné! Dělají to víc mladší, můžete si s tím hrát. Když se nudím, tak si s věcmi hraju, takže si myslím, že je to perfektní.

CO ŘÍKÁ TAYLOR SWIFT: Přivoněla si k ní a vážně se jí líbila, což bylo úžasné, protože je dobré mít její souhlas.

CO SI MYSLÍ JUSTIN: Justinovi se moc líbí. Všechno co dělám je něčím inspirovaný, ať už je to on, moje rodina nebo moji fanoušci. Ve všem co dělám je kousek ze mě.

FILOSOFIE STYLU: Klasický. Vždycky mi jde o pohodlí. Zbožňuju dělat věci, které jsou pohodlné a cenově dostupné pro všechny, ale oblíkat se pro ostatní lidi za to nestojí, protože to je únavný. Oblíkejte se prostě pro sebe.

LETNÍ STYL: Mám ráda hodně kraťasů. V létě nemám ráda přiléhavé věci. Je příliš horko, tak mám ráda volné věci.

OBLÍBENÍ NÁVRHÁŘI: Marchesa a Christina Cota. Jsou velmi ženské, hezké a volné.


Další promo fotka k parfému "Selena Gomez"

28. dubna 2012 v 14:05 | WERA |  Novinky a ostatní
Objevila se zase další promo fotka k Seleny vůni. Je ze stejný fotky jako ta první, jenom jinak udělaná. Je úplně nádherná!! :)
imagebam.com

Instagram Photos #39

28. dubna 2012 v 14:04 | WERA |  Personal Photos
Selena dala na instagram novou fotku s její mamkou. :) Napsala k ní: "Máma si myslí, že jsem moc velká, abych jí seděla na klíně... Nikdy"
imagebam.com

Selena mezi nejlépe oblečenými ženami roku 2012

28. dubna 2012 v 14:04 | WERA |  Novinky a ostatní
Časopis Glamour vytvořil žebříček 50ti nejlépe oblečených žen roku 2012. Selena se umístila na 33. místě...já bych teda dala Sel výš, moc se mi líbí její styl oblíkání. :)
Na celý žebříček se můžete podívat ZDE

Fotky z Elvis Duran Show

28. dubna 2012 v 14:04 | WERA |  Appearances
Selena ve čtvrtek udělala rozhovor v Elvis Duran Show. Objevilo se několik fotek:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com