Květen 2012

Selena brzy vydá nový videoklip!

30. května 2012 v 17:57 | WERA
Tak tohle mi udělalo strašnou radost! :) Vypadá to, že Selena Gomez & The Scene chystají další videoklip! Asi to bude píseň My Dilemma na které spolupracovali Rock Mafia, ale to nebylo potvrzený. A několik fanoušků ze spojených států mají šanci bý součástí toho videoklipu.

Na stránkách rádia Kiss 95.1 FM napsali:
"Existuje momentálně ve světě větší jméno něž Selena Gomez? "Hit The Lights" zpěvačka dává některým z jejích největších fanoušků šanci zažít jedinečnou příležitost: letět do LA, setkat se se Selenou a účastnit se s ní v jejím nadcházejícím videoklipu!

Po celý týden a víkend vás Kiss 95.1 bude kvalifikovat na šanci si vyrazit se Selenou Gomez! Stačí, když budete přes den poslouchat a když uslyšíte signál k volání, vytočte (704) 570-9595 a můžete vyhrát!

Jen nezapoměnte, pokud jste mladší 18 let, budou pro vás muset vyhrát máma nebo táta, takže se ujistěte, že jsou poblíž."

Selena na video konferenci Unicef

30. května 2012 v 17:57 | WERA |  Novinky a ostatní
Zástupce Unicef organizece zveřejnil na instagram fotku Seleny během video konference, kde se probírala kampaň SahelNOW.
imagebam.com

Osobní fotka s přáteli

30. května 2012 v 17:57 | WERA |  Personal Photos
Objevila se osobní fotka, kde je Sel s přáteli. Je tam Ashley Tisdale, Samantha Droke a Francia Raisa Droke.
imagebam.com

Justin Bieber a Selena Gomez - spor s paparazzi, Calabas, LA

29. května 2012 v 18:25 | WERA |  Candids
Když šli Selena s Justinem z kina měli potyčku s paparazzi. Justin ho údajně napadl, ale ten paparazzi spíš přeháněl. Selena se snažila Justina uklidnit. A Justin by to určitě neudělal jen tak, ten paparazzi ho musel fakt naštvat. Selena pak na facebook zveřejnila vzkaz fanouškům co tam byli: "MOC VÁM DĚKUJU sým fanouškům, že mě vždy chrání a jsou tady pro mě. Nemůžu vám dostatečně poděkovat. Omlouvám se, že jsem musela spěchat. Miluju vás."
Vážně mě ty paparazziové štvou, kdo může dělat takovou práci, kde prostě otravuje lidi?! Takže přidávám fotky a svědectví některých lidí kteří byli na místě. Taky o tom napsali článek na super.cz takže ten přidávám taky.

Fotky:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Svědectví některých lidí:
Takže, můj přítel Mel mi poslal zprávu, že se dozvěděl, že Justin a Selena byli na nákupech v Calabasas (kde bydlím), a tak jsme tam šli v naději, že je uvidíme a vyfotíme se s nimi. Sel a Justin vyšli z obchodu a paparazzi blokovali jejich auto a fotili je. Justin je žádal, aby odešli, protože musel odejít, ale paparazzi předstíral jako že neslyší. Justin vystoupil a běžel dopředu, paparazzi pokračoval ve fotografování, zatímco Justin se snažil s ním mluvit. V té době tam byla už skupina fanoušků, kteří to sledovali se mnou a mým přítelem. Potom Selena vystoupila a snažila se uklidnit Justina. Justin byl už nervózní, a paparazzi dělal nejspíš hrubé připomínky. Potom mu Justin skoro vzal fotoaparát z ruky a paparazzi předstíral, jako by to bylo velmi bolestivé, když bylo zřejmé, že vůbec nebylo. On byl se svou ženou, která se začala hádat s Justinem, že ho praštil. Potom k nám přišla Sel a omluvila se fanouškům. Byla velmi milá. Pak se dostali do auta (a paparazzi stále seděl na obrubníku). Několik fanoušků zůstalo, a čekali co se bude dít dál, protože paparazzi řekl, že zavolal policii a záchranku. O několik minut později se vratili. Sel vyšla ven, přišla k nám, mluvila s fanoušky a zeptala se, jestli někdo viděl její mobil, protože ho nemohla najít. Nikdo ho neviděl. Okamžitě jsme začali hledat. O několik minut později řekla: "Dobře, já musím jít, mám vás ráda a děkuji vám za vaši pomoc!", pak oba zase odjeli, a mobil jsem už nenašli. Doufám, že ho nekdo našel, zatím nevíme, jestli svůj mobil našla, protože když odešla neřekla, jestli ho má!

- Selena byla velmi rozzlobená a snažila se ho uklidnit.

- Selena se snažila všechny uklidnili a zabránit aby byl někdo zatčen. Myslím, že si za to zaslouží respekt.

Článek a fotky ze super.cz:
Konec roztomilého zpěváka? Justin Bieber v záchvatu zuřivosti zmlátil fotografa
Oblíbený zpěvák Justin Bieber (18) má problém. Mladá pěvecká hvězda si společně se svou přítelkyní, zpěvačkou Selenou Gomez, (19) o víkendu vyšla do divadla. Během jejich společné volné chvíle je ale doprovázeli i fotografové, a jeden z nich zpěváka tak naštval, až se mezi nimi strhla potyčka.
Fotograf Justinovi blokoval auto, a tak ho zpěvák poprosil, aby mu ustoupil. Muž ale odmítl, a rozčílený Justin se tak rozhodl pro krok, kterého dodnes lituje - rozběhl se za novinářem a napadl ho.
Zatímco Selena během incidentu zachovala klid a snažila se svého přítele utišit, Justin byl vzteky bez sebe. Poté, co fotografovi uštědřil pár ran, se vrátil ke své přítelkyni, a zostuzený odcházel s hlavou v dlaních. Během svého odjezdu z "místa činu" ale nezapomněl na vulgární gesto směřované fotografům.
Na místo po chvíli dorazila policie a záchranná služba, protože si napadený novinář stěžoval na bolesti v místech, kam jej Justin udeřil.
Bieber nyní čelí obvinění z napadení, k incidentu se ale zatím nevyjádřil ani on ani jeho mluvčí.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Promo a still fotky pro Spring Breakers

29. května 2012 v 18:25 | WERA |  Filmy a TV
Objevily se tři promo fotky a tři still fotky z filmu Spring Breakers.
Promo:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Stills:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Selena na benzínce a na obědě s Justinem

27. května 2012 v 12:55 | WERA |  Candids
Selena byla včera odpoledne viděna na benzínce v okolí města Encino, kde natankovala auto a myla přední sklo. Vypadala skvěle, moc jí to sluší :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Po natankování se setkala s Justinem a šli spolu na oběd do japonské restaurace Benihana.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley Tisdale o Seleně

27. května 2012 v 12:54 | WERA |  Novinky a ostatní
Jedna fanynka požádala na twitteru Ashley, aby popsala Selenu v jednom slově. Odpověděla moc hezky :)
nádherná! má úžasné srdce

Selena na letišti v Los Angeles

27. května 2012 v 12:54 | WERA |  Candids
Selena už je z Bulharska zpátky doma v Americe. Tady jsou fotky z letiště v LA. Sel vypadá docela unaveně...ale to je po tý cestě jasný. A je hezký, že jí Justin přišel přivítat.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Spring Breakers vyjde v březnu 2013!

26. května 2012 v 11:40 | WERA |  Filmy a TV
Ashley Benson dělala rozhovor, ve kterém mluvila o filmu Spring Breakers a prozradila kdy vyjde.
"V Cannes budou některé ukázky z filmu, pak později v tomhle roce jdeme na festivaly. Do kin přijde v březnu příštího roku."
Doufám, že se ty ukázky objeví na internetu. Když musíme čekat až do března, aspoň by jsme z toho už něco viděli.

Selena a Justin v "Boyfriend" remixu

26. května 2012 v 11:40 | WERA |  Novinky a ostatní
Ve čtvrtek vyšel nový remix k Justinově písni "Boyfriend", na kterém pracovali 2 Chainz, Mac Miller a Asher Roth. Jeden z rapperů tam říká "We could be like Selena and Biebs, wild and free, a couple of disobedient teens." (v překladu "Mohli bychom být jako Selena a Biebs, divocí a volní, pár neposlušných teenagerů.").

Video přetočte na 2:27

A později byl mezi světovými trendy na twitteru trend "Selena and Biebs"